CENÍK

Cena za tenisový trénink se skládá z ceny za trenérské služby plus z adekvátní částky za pronájem dvorce.
Ceny jsou platné od 1.9.2019 ve všech lokalitách.

TRENÉRSKÉ SLUŽBY:

CENY PRONÁJMU TENISOVÝCH KURTŮ

Ceny pronájmů dvorců jsou velmi specifické pro každou lokalitu, a proto jsou uvedeny u každé lokality – viz. záložky v sekci Tenisová škola. Pronájem dvorce se dělí adekvátním počtem hráčů ve skupince.

PLATEBNÍ PODMÍNKY PRO TENISOVÉ TRÉNINKY:

• Platba musí být provedena předem.
  •
  • Platební období je u každé lokality specifické a jsou uvedeny u každé lokality v jednotlivých sekcích.
  •
  • Ceny na každé období jsou paušální.
  •
  • V případě neúčasti na tréninku nevzniká nárok na vrácení peněz.
  •
  • V případě včasné omluvy si mohou klienti tenisový trénink nahradit.
  •
  • Náhrady platí pouze v daném účtovacím období. Nevybrané náhrady nelze přesunout na další účtovací období.
  •
  • V případě individuálního tréninku je platba za trenérské služby provedena zpětně za každý předešlý měsíc. Pronájem dvorce je zaplacen na celé dané období.
  •
  • V případě omluvy 24 hodin před započetím tréninkové hodiny není tato hodina účtována. Toto pravidlo platí pouze u individuálních tréninků.
  •
  • Omluva musí být provedena pouze přes náhradový systém! Jiný způsob omluvy není akceptován!
  •
  • Svěřenci nejsou pojištěni.
  •
  • Ceny zahrnují trenérské služby a míče.
  •
  • Ceny nezahrnují pronájem dvorce.
  •
  • Pronájem dvorce se dělí adekvátním počtem hráčů ve skupině.