Celodenní Tabata + Tenis

Celodenní Tabata a Tenis

Uprostřed "mistrákového" jara se uskutečnila sportovní akce - Tenis a Tabata! Účastnice čekala jedinečná kombinace tenisu a cvičení! Začáteční si si vyzkoušeli tenis, pokročilí zdokonalovali své umění a všichni si pak protáhli svá těla v intenzivním intervalovém cvičení (tabata).  
No, co vám mám psát! Počasí nádherné, výkony hráčů a hráček famózní, oběd dokonalý a nálada fantastická! Posuďte sami a mrkněte na pár fotek :)

Fotky naleznete na www.rajce.idnes.cz. 
Přihlašovací jméno:  vaclavek@tenis-skola.cz
Heslo:  tenislety

A víte co? Přijdě na další akci a uvidíte sami .... :) Další sportovní den je naplánovaný na sobotu 7.9.2019. Přihlásit se je možné z odkazu https://www.tenis-skola.cz/sportovni-akce/akce/akce-2/kopie-tenis-a-tabata-akce-pro-zeny_164/.