Hokejový zápas Lety vs Netopýři

Hokejový zápas Lety vs Netopýři

I když se nejedná o tenisovou akci, tak stojí přesto za zmínku!  V minulém týdnu se uskutečnil tradiční zápas mezi hokevovými nadšenci z Letů a oragnizovanou skupinou HC Netopýři!

V sobotu 8.12.2018 večer vyjeli na černosšickém ledě letovští urputňáci proti Netopýrům. Netopýři je oragnizovaná skupina rekreačních hokejistů vedená Michalem Jarošem a Jardou Šporem. Posuďte sami a mrkněte na jejich stránky www.netopyri-hokej.cz!

Letováci obhajovali loňské vítězství a zřejmě to klukům ze začátku svazovalo ruce a nohy. Než se rozkoukali, tak  v mžiku prohrávali 2:0! Do konce třetiny borci stihli vyrovna. Ve druhé a třetí třetině si hráči vzpomněli na letovské zbraně - bojovnost, urpustnost a vášnivé srdce! A kromě toho hráči začali plnit trenérovu jednoduchou taktiku - trefovat zařízení! D) Díky těmto zbraním a dobře zvolené taktice mohli letováci slavit vítězství 9:6! :)

HC Lety hráli ve složení:
- brankář:  Bohouš Tesař
- obrana:   Pavel Kvasnička, Honza Nádr, Mára Kučera, Venca Gregor
- útok:   Jirka Papáč, Milan Zevl, Pája Korbelář, Kuba Václavek, Pavel Václavek, Tomáš Wehle, Tom Krbec, Palko Huplik

Na fotky ze zápasu se můžete mrknout v naší fotogalerina našich stránkách v sekci FOTOGALERIE! http://www.tenis-skola.cz/fotogalerie/hokej-lety-2018/.