Jirka Veselý na návštěvě v Tenisové škole VV

Vážení a milí rodiče, sportovní přátelé, nadšenci tenisu,

 naše Tenisová škola přivítala vzácnou návštěvu - jednoho z nejlepších tenistů současnosti Jiřího Veselého! Už od rána byl náš roztocký areál na Žalově plný dětí, které se svého sportovního idolu prostě nemohly dočkat. Česká tenisová jednička dorazila ve skvělé náladě a zhruba padesátce mladých sportovců a sportovkyň z Letů a Roztok na úvod prozradila pár perliček ze své profesionální kariéry. Věděli jste třeba, že dokáže podávat rychlostí až 239 km/hod? Nebo že jako jediný aktivní hráč světa má aktuální vítěznou bilanci s legendárním Novakem Djokovičem 2:0?

To nejlepší ale přišlo vzápětí - trénink s Jirkou! Děti měly možnost si chvilku potrénovat a zkusit vybrat jeho nekompromisní servis, nechyběla ani oblíbená "obíhačka". Tři nejúspěšnější získali podepsaný míček z Wimbledonu. A pak už se hodně fotilo a dál podepisovalo - kartičky, trička, kšiltovky...
Fotky si můžete prohlédnout a stáhnout na níže uvedeném odkaze:
http://www.uschovna.cz/zasilka/AXXLHZ8C7H5D2JHZ-M7D

Rádi bychom poděkovali nejen Jirkovi Veselému, ale také Lukáši Jebavému z holdingu BICZ - generálnímu partnerovi Tenisové školy, díky kterému se tato výjimečná akce mohla uskutečnit.