Mikulášská na sokolce

Mikulášská na sokolce

Minulý týden byl pro děti a vlastně i pro rodiče byl ve znamení mikulášských oslav. A ne jinak tomu bylo i na sokolce v Letech. Pro děti připravilo vedení sokola Mikulášskou, která se konala v pátek 7.12.2018!

Svatý Mikuláš, 2 andělé a 4 čerti vytvořili krásnou předvánoční atmosféru. Jak Mikuláš, tak i čerti měli letos velkou fušku! Letovské mikulášské akce se zúčastnilo 70 dětí! A věřte, že opravdu nebylo jednoduché všechny ty hříšníky vyslechnout a vyřknout nad nimi ortel! :) Zda peklo nebo mikulášský balíček!
Nakonec všechny děti ukecaly Mikuáše, že už budou hodní, nebudou zlobit rodiče a trenéry a ..... a do toho čerti vyměkli! Takže si dovete představit výsledek! Ztráty na dětech nulové! :D  Holt některé rodiče Mikuláš s čerty zklamal. :) Snad příště! :)

I z této akce máme pár fotek. Můžete se na ně mrknout na odkaze: 
https://tenis-lety.rajce.idnes.cz/Mikulas_v_Sokolce_7.12.2018/?utm_source=notification&utm_medium=email&utm_campaign=album-created 

Musím, zde poděkovat oraganizátorům za odvedenou práci a vysoké nasazení. Jmenovitě pak Káče Kabilkové, Petrovi a Pavlovi Václavkovým, Ádě a Báře Budíkovým, Jirkovi Sudíkovi, Lukáši Květoňovi, Matěji Kvasničkovi a Járovi Koritenskému! Díky!

Věřím, že všichni účastníci si akci příjemně užili a že se i příští rok sejdeme na společné mikulášské!