Oddílové přebory dětí 2019

Oddílové přebory dětí v Letech

Ani v neděli jsme na Sokolce nelenili a po úspěšném sobotním rodinném desetiboji jsme pro děti připravili oddílové přebory v tenise a zájem byl veliký.

Jako první začali své souboje ráno minitenisté a díky velké účasti museli být rozděleny na 2 samostatné turnaje. Některé výměny končily po prvním úderu, ale jindy jsme byli svědky krásného tenisu jako ze zmenšeného French Open. Na stupních vítězů  v turnaji Minitenis A nakonec stanuli tito borci: 3.místo Nela Krocová, 2. místo Běla Rudolfová a vítězem se stal Vašík Kusý. Ve druhém, souběžném turnaji 3.místo obsadil Luky Tesař, 2. místo patřilo překvapivě Tobíkovi Fichtnerovi a nejlepším hráčem a tudíž 1. místo se stal Ondra Bobek!

Starší děti už jsme rozdělili na kluky a holky. Děvčata začala jako první. V tu dobu už začalo sluníčko pěkně přitápět, takže i ta méně pohyblivá se pěkně zapotila J. Hrál se pavouk vyřazovacím způsobem na jeden vítězný set a na úplném vrcholu nakonec stanula Valča Kabilková, která ve finále porazila Lídu rudolfovou, třetí pak skončila Samča Krásná. Nezapomněli jsme ani na týmovější tenisovou disciplínu – čtyřhru – tu v holčičí kategorii ovládly Valča se Samčou a druhé skončily Barča Skalická s Julčou Papáčovou.

Na závěr programu se představili kluci, kteří byli rozděleni do dvou skupin a sváděli opravdu zajímavé a napínavé bitvy. Hráli také na 1 vítězný set a bylo se na co koukat. Nejúspěšnějším hráčem skupiny A byl Míša Janda, který potvrdil roli favorita, 2. skončil Kuba Nešpůrek a 3. Theo Druzescu. Ve skupině B vystoupil na nejvyšší stupínek Štěpa Tomáš, když ve finále přehrál svého velkého kamaráda Bořka Vaňka, 3. pak byl Honza Bartoníček. Ve čtyřhře zvítězili Kuba Nešpůrek s Mikym Zudou nad párem Honza Michálek a Tom Jiroušek.

Děti jsme nenechali o hladu a Káča pro ně zodpovědně a vytrvale grilovala, za což jí patří veliký dík. Poděkovat chceme taky maminkám, které donesly všelijaké dobroty, koláče, ovoce, ne kterých si všichni moc pochutnali!

Upřímně se tedy těšíme na setkání při dalších akcích u nás na sokolce.

Fotky z této akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Konkrétně na odkaze https://www.tenis-skola.cz/fotogalerie/oddilove-prebory-deti-2019/. 

Za zmínku stojí sobotní akce - Rodinný sportovní deseti boj! Na den dětí uspořádala naše jednota sportovní akci, při níž se zapotili nejen děti, ale i dospělí! Všichni si tak mohli vyzkoušet sportovní disciplíny jako je vrh koulí, hod oštěpem, bungee runnig, střelba z pušky, hra o stěnu, .... a mnoho další! Akce i díky počasí byla velmi příjemná a pohodová. No, posuďte sami a mrkněte na fotky! Fotky nalaznete na:
www.rajce.idnes.cz
přihl. jm.:  vaclavek@tenis-skola.cz
heslo: tenislety
album: Rodinný desetiboj 1.6.2019

Na stejném místě naleznete i fotky z předešlé akce - Tenis a Tabata! Album: Celodenní tabata + tenis 18.5.2019

Výsledky oddílových turnajů:

Ministenis A: 
1.místo: Vašík Kusý
2.místo: Běla Rudolfová
3.místo: Nelča Krocová

Ministenis B: 
1.místo: Ondra Bobek
2.místo: Tobík Fichtner
3.místo: Luky Tesař

Žákyně - DVOUHRA: 
1.místo: Valča Kabilková
2.místo: Lída Rudolfová
3.místo: Samča Krásná

Žákyně - ČTYŘHRA: 
1.místo: Valča Kabilková a Samča Krásná
2.místo: Julča Papáčová a Bára Skalická

Žáci A - DVOUHRA: 
1.místo: Michal Janda
2.místo: Kuba Nešpůrek
3.místo: Theo Druzescu

Žáci B - DVOUHRA: 
1.místo: Štěpa Tomáš
2.místo: Bořek Vaněk
3.místo: Honza Bartoníček

Žáci - ČTYŘHRA: 
1.místo: Kuba Nešpůrek a Miky Zuda
2.místo: Tom Jiroušek a Honza Michálek