Plavecké závody 2020

Župní přebory v plavání 2020

Sokol Lety se každoročně účastní závodů v plavání, které pořádá župa Jungmannova. A i letos jsme se vyškrábali na "bednu"!  A to rovnou 4x! Ukořistili jsme 3x stříbro a 1x bronz. Pro druhé místo si doplavali Matěj Václavek (starší žák) a Valča Kabilková (mladší žákyně) s Anetkou Hůlkovou (předškolačka).  Nelča Krocová si v kategorii mladších žákyň vybojovala pro bronzovou medajli.  By bylo trochu nepsravedlivé pochválit jen medajlisty, neboť i ostatní účastníci zaslouží uznání a pochvalu za nasazení a bojovnost. Naty Kabilková, Kája Dubjelová, Štěpa Dušánek, Áda Hůlka, James a John Robertsovi, Rafik Bábela a Honza Hůlka - ti všichni si zaslouží velký obdiv a pochvalu za vzornou reprezentaci Sokola Lety!

Na pár fotek se můžete mrknout v naší FOTOGALERII

A na závěr si dovoluji připomenout blížící se akce - Sokolský ples v Letech, tenisový turnaj dětí a předsezónní soustředění v Rakovníku. :)

Všem díky za vzornou reprezentaci Sokola Lety!