Víkendové akce

Měsíc září nám přinesl hned několik sportovních a společenských akcí!

Turnaj smíšených dvojic - MIXY
V sobotu 15.9.2018 se uskutečnil tradiční tenisový turnaj smíšených dvojic, kde spoluhráči se losovali. Letos se akce zúčastnili nejen letovští borci, ale i hráči z Roztok či Dobřichovic. Celkem bylo 8 párů. Hrálo se systémem každý s každým. A tudíž si všichni hoooodně zahráli! :) Letos si titul odnesl pár Pavel Václavek s Jitkou Strnadovou. Na druhém a třetím místě se umístil pár Pavlína Cilenti s Petrem Sedlářem a Kája Schreiberová s Honzou Palletou. Pár fotek z akce je umístěno na našem webu v sekci FOTOGALERIE http://www.tenis-skola.cz/fotogalerie/turnaj-mixy-lety-2018/ 

Noc sokoloven
Letovský sokol pořádal v pátek 21.9.2018 velkou společenskou akci pro děti - NOC V SOKOLOVNĚ! Dětí se zúčastnilo  celkem 51 - což je obdivuhodné a jsme poctěni Vaši důvěrou !  Děti si opekly buřty, od starosty jednoty sokola se dozvěděly nemálo zajímavostí a v neposlední řadě si užily noční bojovky! V příštím roce bychom rádi tuto akci zopakovali, tudíž doufáme, že nám zachováte Vaši přízeň. Dále bychom chtěli poděkovat za vybrané příspěvky, které budou použity na nákup cvičebních pomůcek do Sokolovny. 

Fotky, které se nám během večera podařilo ukořistit :-)) najdete v  následujícím odkazu: https://tenis-lety.rajce.idnes.cz/Noc_Sokoloven_21.9.2018/?utm_source=notification&utm_medium=email&utm_campaign=album-created

Turnaj Rodič-dítě
Velmi očekávaná a vášnivá akce se odehrála v sobotu 22.9.2018 v Letech na sokolce! 10 párů změřilo své síly a tři nejlepší páry si odnesly poháry. Akce, kde pár byl složen vždy z dítěte a z jednoho z rodičů měla snad vše, co má akce obsahovat – napětí, úlevu, vztek, pláč, nasazení, smutek, slzy a samozřejmě radost! Na třetím místě se umístili Květáci (Michal a Luky Květoňovi), druzí skončili Korbíci (Kuba a Pavel Korbelářovi) a na prvním místě se umístili Samkovi (Ondra a Tom Samkovi). Všem hráčům gratulujeme nejen k dosaženým výsledkům, ale i k odvaze! Neb akce se zúčastnili i hráči, kteří do té doby tenis nikdy aktivně nehráli! Na pár fotek se můžete mrknout na našem webu v sekci FOTOGALERIE. http://www.tenis-skola.cz/fotogalerie/turnaj-rodic-dite-2018/