Řevnický úspěch

Tenisový úspěch našich minitenistů a babytenisty!

V neděli v Řevnicích se konal další ze série turnajů pro děti. A naši borci se neztratili! V nejmladší věkové kategorii minitenistů dominoval náš Michal Zuda, který se po krůčcích zlepšuje: předminulý turnaj skončil třetí, minule byl stříbrný a nyní nejvýš. Nechal za sebou naši Samču Krásnou a řevnického Davida Kubáta. Mezi babytenisty při své první účasti triumfoval Theo Druzescu před řevnickými Adamem Novákem a Petrem Bělohlávkem. Čtvrtý skončil Milda Zevl.
V žákovské kategorii se mezi osmičku nejlepších probojovali Honza Linhart a Ondra Samek. Los jim úplně nepřál a museli spolu zápolit už v prvním kole! Úspěšnější byl Ondra Samek, který nakonec skončil na 4. místě! Z prvních třech míst se radovali řevničtí tenisté - Ondra Tuček, Ela Mládková a Matěj Tuček.

​Všem úspěšným hráčům blahopřejeme! 

A nezapomeňte! Další turnaj v Řevnicích se koná 18.3.2018!