Kemp Cafex 2018

ZA NEJNIŽŠÍ MOŽNOU CENU JEN DO KONCE ROKU 2017, TAK SE HLASTE!!

Ohlédnutí za ročníkem 2017: Druhý srpnový týden se konal další ročník legendárního tenisového kempu v osvědčeném sportovním areálu Cafex Rakovník. Od neděle 6.8. se soustředili děti a dorostenci, v pátek 11.8. se k nim přidala skupinka dospělých nadšenců, se kterými jsme řádili až do neděle.

Fotky můžete shlédnout ve fotogalerii.

Program kempu se samozřejmě zakládal na tenise, kdy dopoledne probíhaly tréninky a bodovací soutěže do soutěže o MISTRA KEMPU. Tréninky byly vedeny zkušenými trenéry Petrem, Pavlem, Filipem a Honzou. Odpoledne bylo pak ve znamení zápasů. Tenisové sekce měly jednotlivé skupinky proložené cvičením tabaty a sportovními hrami s instruktorkou Kačkou. Velké oblíbenosti se těšily beach-volejbalové kurty, které jsme využívali jak na zápasy volejbalu, tenisu, tak děti na hraní v osobním volnu.

Jelikož nám téměř celý týden přálo počasí, vyrazili jsme hromadně v úterý odpoledne na místní koupaliště, kde nám tobogán, lávka a skokanský můstek poskytly dostatek zábavy na několik hodin.

Ve středu jsme podnikli cyklo výlet na Křivoklát, který zvládli všichni od nejmenších šestiletých účastníků (trasa tam a zpět cca 30km)...nejrychlejší Filip Šuranský pak byl zpět v kempu asi za hodinu a půl!

V pátek probíhaly tradiční závěrečné tenisové turnaje ve čtyřech kategoriích....program nám bohužel přerušil několikahodinový vydatný déšť, takže jsme museli dohrávat v sobotu dopoledne - vítězové jednotlivých kategorií byli Honzík Vaněk - Anička Novosadová - Max Lukeš a Kuba Václavek.

Dospěláci si dosyta zatrénovali a zazápasili od pátečního večera do nedělního poledne a věřím, že se příští rok sejdeme v ještě hojnějším počtu.

S TERMÍNEM 5.-11.8.2018 MŮŽETE POČÍTAT NA PŘÍŠTÍ ROK!