Tenisté na horách

Víkend 25.-27.1.2019 jsme strávili na Liberecké Boudě v Krkonoších, kde jsme si užili letošní krásnou sněhovou nadílku. 28 dětí všeho věku pracovalo na svých lyžařských dovednostech, koupalo se ve vnitřním bazénu a vůbec se skvěle bavilo. V rámci pobytu jsme stihli i krátké turnaje a závody – turnaj v pexesu vyhrála teprve čtyřletá Anetka Vránová, ping-pong v kategorii děvčat ovládla Viki Jílková, v chlapcích byl nejúspěšnější Dan Červenka. V neděli dopoledne proběhl ještě závod ve slalomu – v kategorii mladší elite byla nejrychlejší Elsa Bohatová před Tondou Válkem, v kategorii starší elite pak Natálka Angelis před Kačkou Růžičkovou. Věřím, že si společně užijeme ještě hodně podobných akcí. V zimě se ještě můžete těšit na dvoje hory – jarňáky 24.2.-2.3. a víkend se závody 15.-17.3., v létě na děti pak čekají tradiční osvědčené akce jako tábor s Harry Potterem, tenisový kemp i příměstské kurzy s různým zaměřením. Sledujte náš web a facebook. Fotografie z akce ve fotogalerii.