Turnaj čtyřher "Rodič-dítě" 2020

Turnaj "Rodič-dítě"

19.9.2020 se v areálu Sokola Lety uskutečnil již tradiční turnaj čtyrher rodič a dítě. Zúčastnilo se 12 dvojic.

Atmosféra byla přátelská, občerstvení od rodičů bylo delikátní, počasí slunečné a výkony všech účastníků skvělé. 

Hrálo se systémem skupin(A,B,C,D) z nichž všechny páry postoupili do pavouka, kde se již hrálo systémem play-off. Do semifinále se probojovaly Jandovi, Nešpůrkovi, Kabilkovi a dvojice Krásný-Krásná. Jandovi to s obhajobou titulu mysleli vážně a turnajem prolítli bez klopýtnutí systémem start-cíl. Na druhém místě se umístili Kabilkovi a v bitvě o třetí místo nakonec uspěli Nešpůrkovi, kteří si poradili s Krásnýma.(viz. výsledky níže)

Je potřeba poděkovat všem párům za předvedené výkony v duchu fair-play.
V sekci FOTOGALERIE se můžete mrknout na pár fotek z akce :)

Semifinále: Jandovi - Nešpůrkovi (6:2)

                     Krásní - Kabilkovi (0:6)
Finále: Jandovi - Kabilkovi (7:5)
O 3.místo: Nešpůrkovi - Krásní (6:3)