Vyhlášení letovské Nereligy

Vyhlášení letovské Nereligy

V sobotním odpoledni proběhlo vyhlášení soutěže NERELIGA 2014/2015! V letovském pivovaru se sešli hráči a hráčky jednotlivých kategorií a nejúspěšnější z nich si převzali ceny. V letošním již třetím ročníku se celkem zúčastnilo na 58 hráček či hráčů! A jsme na to velmi pyšní!

V pohodové a milé atmosféře byli váhlášeni nejlepší hráči jednotlivých kategorií a taktéž nejlepší týmy. V kategorii mladšího žactva se umístili na prvním místě Blešáci (Pepa Blecha a Stella Stropková), v kategorii starší žactvo první místo obsadili Letovští Rváči (Tibor Notin a Tom Krbec) a v kategodrii ženy první místo urvaly Pražské Bambitky (Kája Schreiberová a Jana Kotková).

Nejlepšími hráči v jednotlivých kategoriích se stali Pepa Blecha (mladší žactvo), Tom Krbec (starší žactvo) a Kája Schreiberová (ženy).

Kompletní výsledky naleznete na našich stránkách v sekci SPORTOVNÍ AKCE a na fotky z vyhlášení se můžete mrknout v sekci FOTOGALERIE!

Výsledky :

Mladší žactvo :
1. místo : Blešáci - Pepa Blecha a Stella Stropková
2. místo : Květáci - Miky Květoň a Honza Linhart
3. místo : Houby - Helča a Máťa Václavkovi

Nejlepší hráč : Pepa Blecha

Starší žactvo :
1. místo : Letovští Rváči - Tíba Notin a Tom Krbec
2. místo : Huroni - Honza Roll a Šimon Hušák
3. místo : Ohniví Kati - Ondra Kubec a Ríša Pulda

Nejlepší hráč : Tomáš Krbec

Ženy :
1. místo : Pražské Bambitky - Kája Schreiberová a Jana Kotková
2. místo : Letovská Legie - Jitka Strnadová a Pája Cilenti
3. místo : Tenis REVIVALL - Lucka Balášová a Martina Krudencová

Nejlepší hráčka : Kája Schreiberová