Závody v plavání 2019

Župní přebory v plavání 2019

Sokol Lety se tradičně účastní závodů v plavání, které pořádá župa Jungmannova. A i letos jsme se vyškrábali na "bednu"! Tou nejúspěšnější účastnicí z našeho týmu byla Valča Kabilková (kategorie žákyně), která se umístila na fantastickém druhém místě! Trochu by bylo nepsravedlivé pochválit jen Valču, neboť i ostatní účastníci zaslouží uznání a pochvalu! Jen namátkou! Kuba "Korbik" Korbelář (kategorie žatcvo) skončil čtvrtý! Jen necelá půl vteřina dělila Korbíka od bronzové medajle! Čtvrá skončila Jana Bergerová (kategorie ženy). Také fantastický úspěch! A nesmím zapomenout i na ostatní - Aničku Novosadovou, Ondru Bobka, Naty Kabilkovou, Amálku Korbelářovou, Míru Bobka, Káju Dubjelovou a Kristýnku Bergerovou! Těm všem patří mé uznání a obdiv!

Na pár fotek se můžete mrknout v naší FOTOGALERII

A na závěr si dovoluji připomenout blížící se akce - Sokolský ples v Letech, závody v lyžování, závody ve všestrannosti a odpočinková akce Lasergame! :) 

Všem díky za vzornou reprezentaci Sokola Lety!