Župní přebory v plavání 2018

Z hor a tenisových kurtů jsme se na jeden den přemístili do plaveckého bazénu! V sobotu 27.1.2018 se v podbrdských Hořovicích konaly tradiční Župní přebory v plavání!
​Naši malí i velcí (dospěláci) tenisti se statečně prali s vodou a jejími vlastnostmi! :) Někdo lépe, někdo hůře - všichni statečně dorazili do cíle! :) Letos jsme se vydali na závody v hojném počtu - 16 závodníků! A neztratili jsme se! Mnoho borců se umístilo v elitní desítce! A dokonce se můžeme pišnit zlatem! Nejmladší účastnice Běla Rudolfová  v kategorii Předškoláci urvala kov nejcenější - ZLATO!!!  Velká gratulace!!!!
Do elitní desítky se dostali tito naši borci - Kuba Korbelář, Honza Janda, Kuba Sudík (všichni kategorie Žáci I), Michal Janda v kategorii Žáci II., Naty Kabilková a Lída Rudolfová v kategorii Žákyně I, Helča Václavková v kategorii Žákyně III. A za ženy se za Lety v TOP TEN umístila Káča Kabilková!

Pár fotek můžete shlédnout v naší fotogalerii a o trochu více foteček naleznete na https://tenis-lety.rajce.idnes.cz/Zupni_prebory_v_plavani_2018/.