Župní přebory v tenise - informace a rozlosování pro sobotní turnaje

Župní přebory - informace pro hráče

O víkendu startují župní přebory v kategoriích minitenisu, žactva, babytenisu a v kategorii dorost. Aby průběh byl co nejplynulejší a nejkomfortnější, tak zasílám níže uvedené informace.

Minitenis:
   Sraz všech účastníků v 9:00 na sokolce v Letech. Předpokládaný konec v cca 11:00-11:30 hodin. Bude se hrát systémem každý s každým ve skupinách a poté všichni postoupí do tzv. hracího "Pavouka", kter se hraje již o poháry a systémem K.O. Nejlepší 3 účastníci obdrží poháry!

Žactvo:
   Včera večer v pivovaru MMX proběhlo losování turnaje dvouher kategorie žactva. První tři nejúspěšnější hráči obdrží poháry! Bude se hrát rovnou tzv. pavouk na 1 vítězný set. Ti hráči, kteří vypadnou již v prvním kole a ve druhém kole budou hrát turnaj Útěchy! Útěcha se bude hrát ve 4 skupinách po 3-4 hráčích a vítězové těchto tří skupin postoupí do finálové skupiny, kde budou hrát taktéž o poháry. 
Pozor!!! Malá změna času začátku turnaje! Najíždět se bude postupně, tak jak by cca měly děti hrát!
Na 10:30 nechť dorazí Zevl, Lebeda, Půbalová, Vaněk, Kabilková, Koritenská
Na 11:00 - Druzescu, Janotová, Svobodová Ella, Rejlek, Baláš a Svoboda Sam
Na 11:30 - všichni ostatní tj Samek, Holec, Tomáš, Kabilková, Korbík, Havlíková, Buben a Janda
Rozlosování:

V případě informací volejte na tel.č. 777 579 146 (Pavel Václavek). Když se mi nedoválete (to asi trénuji), tak pls napište sms a já se ozvu.