LETNÍ SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÉ KURZY

 

Naše příměstské kurzy jsou zaměřené kromě tenisu i na další sportovní aktivity jako cyklistiku, atletiku, inline, volejbal, fotbal, florbal, ping-pong a další. Kurzy jsou určeny pro všechny děti ve věku 4 - 15 let, kterým chcete zpestřit prázdniny smysluplnou formou.

Celé léto, každý všední den od 7.7.2022 do 31.8.2022 jsme pro Vás na Žalově v Roztokách a v Letech u Dobřichovic, ve dvou turnusech také v Libčicích nad Vltavou.

3.-7.7. – Roztoky/ Lety

10-14.7. – Roztoky/ Lety

17.-21.7. – Roztoky/ Lety/Libčice

24.-28.7. – Roztoky/ Lety

1.-5.8. – Roztoky

7.-11.8. – Roztoky/ Lety

14.-18.8. – Roztoky/ Lety

21.-25.8. – Roztoky/ Lety/ Libčice

28.8.-1.9. – Roztoky/ Lety

Kompletní nabídku letních příměstských kurzů a veškeré podrobnosti naleznete sekci SPORTOVNÍ AKCE v záložce TERMÍNOVÁ LISTINA AKCÍ.

Náplň a specifikace kurzů:
Sportovní kurzy probíhají denně od 8.30 do 16.00. Jsou skvělé nejen pro děti pravidelně sportující, ale i pro úplné začátečníky všeho věku, aby si vyzkoušeli různé druhy sportů a dovedností. Sportovní trénink je zaměřený na zlepšení techniky, fyzické kondice, rozvoj motoriky a síly a to s ohledem na výkonnost dětí. Snahou je děti přilákat ke sportu jako takovému příjemným a milým přístupem. I proto naše výuka často probíhá formou her a soutěží. Samozřejmě nezapomínáme ani na odpočinek. Po celé léto bude pro děti připraven bazének, trampolína nebo prolézačka. V případě nepřízně počasí máme připraven náhradní program. Děti mají zajištěn oběd, dopolední i odpolední svačinu a pití po celý den. Na kurzu je vždy závěrečný turnaj o ceny a poháry, kde mohou děti vyzkoušet nově získané dovednosti.

Tenis:
Základem kurzu je vždy tenis. Je určen nejen pro děti již hrající, ale i pro úplné začátečníky všeho věku. Formou her se úplní začátečníci naučí základům tenisu a ti pokročilí se naučí nové tenisové dovednosti, jako jsou liftované či čopované údery, kraťasy, …. Na kurzu je vždy závěrečný/tenisový turnaj o ceny, kde děti mohou vyzkoušet nově získané dovednosti a samozřejmě vyhrát pohár.

Inline:
Druhým sportem, který jsme zvolili, jsou INLINE brusle. Děti budou mít možnost si vyzkoušet a zdokonalit jízdu na kolečkových bruslích. Povinnou výbavou je helma, chrániče na kolena a lokte. Zkušení bruslaři vyrazí na delší výlet podél řeky a ti úplní začátečníci budou zkoušet bruslit na rovince v blízkosti areálu.

Kolo:
Již tradiční doplňkový sport! Čekají nás klasické výlety po okolí zakončené zmrzlinou! Starší okusí i kopce a méně zdatní účastníci zkusí zdolat trasu podél malebné řeky.

Míčovky:
Kromě tenisu vyzkoušíme i další sporty – volejbal, přehazovanou, vybíjenou, fotbal, ping-pong nebo florbal.

Atletika:
Bez nutnosti předchozích zkušeností si děti vyzkouší různé atletické disciplíny, které jsou ideální k všeobecnému rozvoji: běhy na krátké i delší tratě, skok do dálky a trojskok, hod oštěpem či vrh koulí.

Pinpong:
Další raketový sport, který si děti mohou vyzkoušet. Dětem půjčíme pálky, míčky a mohou si tak vyzkoušet další populární sport! 

 

 !! PŘIHLÁSIT SE LZE I NA JEDNOTLIVÉ DNY!!