Tenisová škola Lety

Tenisové lekce probíhají celoročně v areálu Sokola Lety. V létě trénujeme na tenisových kurtech pod širým nebem, v zimních měsících v místní sokolovně a pevné hale.

Trénujeme pravidelně od pondělí do pátku, v případě zájmu i o víkendu. Tréninky jsou určeny široké veřejnosti od dětí ve věku 4 let až po dospělé.

Připravili jsme pro vás pravidelné turnaje dětí i dospělých, které probíhají každý první víkend v měsíci. V případě zájmu se můžete také zúčastnit nadstavbových akcí jako jsou kempy, tábory, hory nebo soustředění. Více informací zjistíte v sekci sportovní akce.

Informace e-mailem nebo telefonicky u vedoucího lokality:

Vedoucí lokality: Pavel Václavek

Trenéři: Petr Václavek, David Linhart a Katka Kabilková

E-mail: vaclavek@tenis-skola.cz

Adresa kurtů:

Tělocvičná jednota Sokol Lety

Sokolská 12

252 29, Lety

Tréninková období
Jaro: 22.4.–30.6.
Podzim: 11.9.–15.10.
Zima: 16.10.–21.4.

Ceny trenérských služeb
Individuální trénink:                     550 Kč/hod/osoba

Trénink pro 2 až 3 hráče:            290 Kč/hod/osoba
Trénink pro 4 až 5 hráčů:            185 Kč/hod/osoba
Sparingy (tréninkové zápasy):   165 Kč/hod/osoba

Pronájem dvorce
Venkovní dvorce:                           250 Kč/hod

Pevná hala jaro, léto a podzim:   350 Kč/hod

Pevná hala zima:                           640 Kč/hod

V případě členství v tenisovém oddíle nemusí klienti platit komerční pronájem za užívání venkovních kurtů.

Každý zájemce může získat členství v Tělocvičné jednotě Sokol Lety za těchto podmínek:

Řádně vyplňte členskou přihlášku.
Zaplaťte sokolský oddílový příspěvek, který činí 1100 Kč/rok nebo 500 Kč od podzimu.

Cena za tenisový trénink se skládá z ceny za trenérské služby a částky za pronájem dvorce.

Ceny jsou platné od 1.9.2019 ve všech lokalitách a platí pro klienty Tenisové školy.